chadarim کوهستان مازندران آيت ‌الله کوهستانی

chadarim: کوهستان مازندران آيت ‌الله کوهستانی چهل و پنجمین سالگرد سالگرد ارتحال روستای کوهستان بهشهر آيت ‌الله شيخ محمد کوهستانی

گت بلاگز علمی پزشکی مذاکره جهت تحصیل سربازان حین خدمت در دانشگاه علمی کاربردی

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: مذاکراتی با مسئولان ذیربط جهت تحصیل حین خدمت سربازان در دانشگاه علمی کاربردی انجام شده است و در دست پیگیری هست.

مذاکره جهت تحصیل سربازان حین خدمت در دانشگاه علمی کاربردی

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهیگروه علمی پزشكی گروه تحریریه سایت جوان؛ به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی، محمدحسین امید مدیر دانشگاه جامع علمی کاربردی در نشست رؤسای مراکز علمی کاربردی استان کرمانشاه گفت: استان کرمانشاه علیرغم ظرفیت های خوبی که در زمینه کشاورزی، گردشگری و صنایع دارد، همچنان یکی از استانهای با قیمت بالای بیکاری است.
وی افزود: با توجه به پتانسیل کشاورزی در استان کرمانشاه دانشگاه جامع علمی کاربردی می تواند در راه برطرف مسئله بیکاری استان قدم های موثری بردارد.

عبارات مهم : آموزش

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری تأکید کرد: امسال سال دانشگاه جامع علمی کاربردی است و در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی نیز تدوین بسته اجرایی آموزش های مهارتی بر عهده این دانشگاه گذاشته شده است است.
امید با اشاره به اینکه نزدیک به ۷۰ درصد ظرفیت دانشگاه های مهارتی کشور مربوط به دانشگاه جامع علمی کاربردی است اظهار داشت: تربیت یک میلیون و دویست هزار دانشجو نشانه برنامه ششم توسعه در سال ۱۴۰۰ است و این دانشجویان باید در زمینه های فنی، تخصصی و کارگاهی مهارت مورد نیاز را پیدا کنند.
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی تصویب و حمایت از رشته های مهارتی بنابر نیاز منطقه و استان را نزدیک شدن به نشانه و رسالت دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام کرد و گفت: مراکز دانشگاه جامع علمی کاربردی ماموریت گرا هستند و دانش آموختگان این دانشگاه باید خلاق باشند.
امید از مذاکره این دانشگاه با شرکت صدا و سیما و نهادهای فرهنگی جهت ساختن فرهنگ در زمینه مهارت آموزی خبرداد و افزود: با عمل کردن به مأموریت های دانشگاه می توان به جامعه نشان داد نحوه آموزش دانشگاه جامع علمی کاربردی بسیار مناسب است.
وی از تخصیص داده شده است ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات و تسهیلات ارزی در قانون بودجه سال ۹۶ کشور به دانشگاه جامع علمی کاربردی خبرداد و تأکید کرد: بعد از تصویب آیین نامه های مربوط، مراکز آموزش علمی کاربردی می توانند جهت تجهیز خود از این تسهیلات ملی بهره مند شوند.
امید با اشاره به اصلاح سامانه های دانشگاه از پذیرش دانشجو در شهریور ماه هر سال خبر داد و گفت: مذاکراتی با مسئولان ذیربط جهت تحصیل سربازان حین خدمت صورت گرفته است.
وی اجرای تک پودمان ها را روش مناسبی جهت آموزش های کوتاه مدت و ضمن خدمت بیان کرد و از مذاکره با شرکت اداری و استخدامی کشور در زمینه اجرای تک پودمان های آموزشی خبر داد.
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی با اشاره به مذاکره با نماینده وزیر علوم کشور عراق، کرمانشاه را مقصد مناسبی جهت دانشجویان عراقی و اقلیم کردستان عراق اعلام کرد.
امید بر ظرفیت های استانی، جذب مدرسان خبره و کارآمد و اجرای صحیح واحد های عملی همچون دروس کاربینی و کارورزی در این دانشگاه تأکید کرد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: آموزش | مذاکره | آموزشی | استانی | دانشگاه | کاربردی | دانشگاه | کرمانشاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog