chadarim کوهستان مازندران آيت ‌الله کوهستانی

chadarim: کوهستان مازندران آيت ‌الله کوهستانی چهل و پنجمین سالگرد سالگرد ارتحال روستای کوهستان بهشهر آيت ‌الله شيخ محمد کوهستانی

گت بلاگز اخبار حوادث کشته شدن 48 نفر در محورهای استان کرمان در ایام عید

مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان از کشته شدن 48 نفر در محورهای استان کرمان در 12 روز اخیر خبر داد.

کشته شدن 48 نفر در محورهای استان کرمان در ایام عید

کشته شدن 48 نفر در محورهای استان کرمان در ایام نوروز

عبارات مهم : تصادف

مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان از کشته شدن 48 نفر در محورهای استان کرمان در 12 روز اخیر خبر داد.

سید محمد صابری در گفت وگو با ایسنا به تشریح آمار سلامت استان از 27 اسفندماه سال 96 تا ساعت 7 و 30 دقیقه امروز 10 فروردین ماه پرداخت و گفت: تعداد فوت شدگان استان در این مدت وقت 122 نفر است که 48 نفر آنها به علت تصادف جان خود را از دست داده اند.

کشته شدن 48 نفر در محورهای استان کرمان در ایام عید

وی تعداد اعزام شدگان به بیمارستان های استان در این مدت وقت را 3 هزار و 149 نفر اعلام کرد و افزود: در این 12 روز اخیر یک هزار و 488 مصدوم تصادفی به بیمارستان های استان اعزام شده است اند، ضمن آنکه 297 نفر نیز در محل تصادف مداوا شده است اند.

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان از مراجعه 3016 نفر به کمپ های سلامت نوروزی در این بازه زمانی سخن به میان آورد و عنوان کرد: در طی این وقت 102 هزار و 879 نفر به اورژانس های استان کرمان مراجعه کرده اند که 5 هزار و 305 نفر از آنها در بخش های متفاوت بیمارستان ها خوابیدن شده است اند.

مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان از کشته شدن 48 نفر در محورهای استان کرمان در 12 روز اخیر خبر داد.

صابری تعداد بازدیدهای بهداشتی در طی این مدت وقت را ده هزار و 821 مورد دانست و خاطر نشان کرد: در طی این بازدیدها 7 تن و 566 کیلوگرم مواد غذایی فاسد جمع آوری و در این راستا 48 مرکز تعطیل شده است است.

وی در آخر به تعداد کشته شدگان روز گذشته در محورهای استان کرمان اشاره کرد و ادامه داد: متاسفانه در روز گذشته 3 نفر در محورهای استان کرمان به علت تصادف جان باخته اند، ضمن آنکه تعداد موالید روز گذشته استان 40 مورد بوده است که یک مورد آن در پایگاه اورژانس 2033 رازی کرمان به وقوع پیوسته است.

واژه های کلیدی: تصادف | حوادث | پزشکی | کرمان | روز گذشته | بیمارستان | تعداد کشته شدگان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog